Krepšelis

Compass


Gamintojas: Discovery Prekės kodas: 79657
"Discovery Basics CM20" yra klasikinis kompasas su šiaurės rodykle, patalpinta į specialų slopinantį skystį. Jį verta turėti su savimi, jei vykstate į nuo civilizacijos nutolusias vietas, nes skystam kompasui nereikia elektros energijos šaltinio ir mobiliųjų programų; jis veikia vienas bet kokiomis ..
3.95€
Be mokesčių:3.26€
Kompasas Levenhuk DC45 Kompasas Levenhuk DC45
-20 %
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 30356
Šis kompaktiškas ir patikimas "Levenhuk DC45" kompasas pravers įvairiose situacijose: orientavimosi, sekimo ir net astronominių stebėjimų metu.Bandant stebėti dangų esant stipriam apšvietimui arba kai dangaus sferoje nematyti žvaigždės Polarės, gali būti sunku surasti Šiaurės dangaus ašigalį. Tačiau..
5.95€ 7.44€
Be mokesčių:4.92€
Kompasas Levenhuk LabZZ CM2 Kompasas Levenhuk LabZZ CM2
-4 %
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 70826
Su jo pagalba vaikas išmoks dirbti su paprasčiausiais navigacijos prietaisais, įsisavins orientacijos pagrindus žemėlapyje ir ant žemės bei be pagalbos galės rasti trumpiausius kelius iki tikslo gamtoje ar mieste. Ciferblatas turi dvi skales. Apatinėje korpuso dalyje yra laikiklis, jo pagalba patogu..
5.95€ 6.19€
Be mokesčių:4.92€
Kompasas Levenhuk DC65 Kompasas Levenhuk DC65
-20 %
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 70825
„Levenhuk DC65 Compass“ yra klasikinis kompasas, skirtas naviguoti vietovėje ir nustatyti maršrutus naudojant žemėlapius. Įmontuotas apšvietimas leidžia kompasą naudoti visiškoje tamsoje. Foniniam apšvietimui reikalinga baterija (pridedama).SpecificationsTypefluidBodyplasticLightingLEDPower supply1 ..
9.95€ 12.44€
Be mokesčių:8.22€
Levenhuk Army AC10 Compass Levenhuk Army AC10 Compass
-20 % Užsakoma
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 74116
Levenhuk Army AC10 Compass is a professional instrument for orientation and navigation. It helps to precisely keep you in the right direction in the woods, plot a route on a map, and assess a distance between remote objects. Levenhuk Army AC10 is an excellent choice for a professional sportsperson, ..
11.95€ 14.94€
Be mokesčių:9.88€
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47883
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISKišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °.Kišeninis kompasas KELIONĖS BENDRASDaugiafunkcis įrankis laukeTobulas kompanionas k..
13.65€
Be mokesčių:11.28€
K+R POCKET FLUID kišeninis kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47880
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISKišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °.Kišeninis kompasas POCKET FLUIDPlastikinis korpusasSkysčio pripildytas360° skalėSu ..
13.90€
Be mokesčių:11.49€
Gamintojas: National Geographic Prekės kodas: 9079000
This sturdy compass with a centimetre and a measuring scale has a floating 360° scale and compass needle. The sight wire and slot offers exact sighting of land objects. A practical connector allows for snap hook attachment. FEATUR..
13.90€
Be mokesčių:11.49€
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47886
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISKišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °.Kišeninis kompasas ORBIT BRASSŽalvarinis korpusassu dangteliu360° skalėSustokite, k..
13.95€
Be mokesčių:11.53€
K+R TRAMP žygio kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47876
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISŽygio kompasas, tinkantis įvažiuoti į orientaciją, yra sukurtas daugiausia paprastam orientavimuisi. Skaitymo tikslumas apie 3,0°Žygio kompasas TRAMPMetalinis korpusasŽemėlapių kreipiamieji kraštaiBesisukantis ciferblato žiedas 360° - padalos 64' - padalosAt..
18.50€
Be mokesčių:15.29€
Astro Professional žygio kompasas
Užsakoma
Gamintojas: Astro Professional Prekės kodas: 54951
Aprašymas ir charakteristikosKompasas naudojamas krypčiai nustatyti. Vienoje pusėje įmagnetinta kompaso adata pritvirtinta taip, kad būtų lengva slinkti. Taigi jis paklūsta žemės magnetizmo lauko jėgos srovėms ir nukreiptas į šiaurę.Kad išvengtumėte nepageidaujamų nukrypimų nuo kurso, turite vengti ..
18.95€
Be mokesčių:15.66€
Levenhuk Army AC20 Compass Levenhuk Army AC20 Compass
-20 % Užsakoma
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 74117
Levenhuk Army AC20 Compass is a professional instrument for orientation and navigation. It helps to precisely keep you in the right direction in the woods, plot a route on a map, and assess a distance between remote objects. Levenhuk Army AC20 is an excellent choice for a professional sportsperson, ..
24.95€ 31.19€
Be mokesčių:20.62€
Herbertzo žygio kompasas
Užsakoma
Gamintojas: Herbertz Prekės kodas: 61772
Prekės aprašymas:Herbertz kompasas su daugybe priedų: skysčiu slopinama kapsulė su 360° padalomis, šviečiančios spalvos ženklai, kad būtų galima skaityti tamsoje, kontaktinis kraštas su skalės padalomis 1: 25000, vaizdo ieškiklis su padidinamuoju stiklu, klinometras nuolydžiui matuoti, metalinis kor..
39.90€
Be mokesčių:32.98€
K+R SAN JUAN „nostalgijos“ kompasas K+R SAN JUAN „nostalgijos“ kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47866
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISNostalgiškas kompasasBe funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų.Nostalgiškas kompasas SAN JUANMažas jūrinis stalo kompasasNostalgiška ir tvirta metalo apdailaĮ ..
49.00€
Be mokesčių:40.50€
Kompasas, Vixen QPL for Polar Star Alignment
Užsakoma
Gamintojas: Vixen Prekės kodas: X000085
Į šį priedą įeina kompasas su gulsčiuku ir aukščio skalė. Kompasas padeda greitai surasti poliarinę žvaigždę, kai ji pasislėpusi už medžių ar kalno. Kompasas tvirtinamas prie Polarie Star Tracker aksesuarų arba įrenginio su fotoaparato priedų dėklu.FUNKCIJOSKompasas Tepalu užpildytas kompasasAzimuto..
49.00€
Be mokesčių:40.50€
K+R Spiegel kompasas SHERPA
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47871
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISVeidrodinis kompasas tinka pagrindinei orientacijai. Idealiai tinka laipiojimui ir vandens sportui. Atsižvelgiant į adatos kryptį, visada galima išlaikyti perspektyvą, o tai darant veidrodį reikia išskleisti. Veidrodinis kompasas puikiai tinka kortelių darbui. Ji..
77.50€
Be mokesčių:64.05€
K+R NOBILIS 'nostalgijos' kompasas K+R NOBILIS 'nostalgijos' kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47867
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISKišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °.Aukščiausios kokybės kišeninis kompasas su kišeniniu laikrodžiu NOBILISAukštos koky..
79.00€
Be mokesčių:65.29€
K+R ALPIN stebėjimo kompasas K+R ALPIN stebėjimo kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47869
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISVeidrodinis kompasas tinka pagrindinei orientacijai. Idealiai tinka laipiojimui ir vandens sportui. Atsižvelgiant į adatos kryptį, visada galima išlaikyti perspektyvą, o tai darant veidrodį reikia išskleisti. Veidrodinis kompasas puikiai tinka kortelių darbui. Ji..
85.00€
Be mokesčių:70.25€
K+R TOBAGO „nostalgija“ kompasas su saulės laikrodžiu K+R TOBAGO „nostalgija“ kompasas su saulės laikrodžiu
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47865
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISNostalgiškas kompasasBe funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų.Nostalgiškas kompasas ir saulėlydis TOBAGOKompasas su kišeninio laikrodžio stiliaus atverčiamu d..
87.00€
Be mokesčių:71.90€
K+R SAN SALVADOR „nostalgijos“ kompasas K+R SAN SALVADOR „nostalgijos“ kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47862
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISNostalgiškas kompasasBe funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų.Nostalgiškas prizmė-kompasas SAN SALVADORNostalgiškas prizminis kompasasPlaukiojanti kompaso rož..
89.00€
Be mokesčių:73.55€
K+R MONTEGO BAY „nostalgijos“ kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47860
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISNostalgiškas kompasasBe funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų.Nostalgiškas valčių kompasas MONTEGO BAYCilindrinis valties kompasasAšinio kompaso priedasNuimam..
89.50€
Be mokesčių:73.97€
K+R ALPIN PRO prizminis kompasas K+R ALPIN PRO prizminis kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47874
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISSighting Compass ypač skirtas labai tiksliai nustatyti vietą. Jis netinka vaikščiojimui, pavyzdžiui, veidrodinis kompasas, tačiau jo skaitymo tikslumas yra 0,5 °. Su jo pagalba nėra problemų išmatuoti ir įvertinti atstumus pločio.Taikiklio kompasas ALPIN PROAukšt..
99.00€
Be mokesčių:81.82€
K+R PANAMA 'nostalgija' kompasas su saulės laikrodžiu
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47863
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISNostalgiškas kompasasBe funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų.Nostalgiškas kompasas su saulės laikrodžiu PANAMASaulės laikrodisAtlenkiama adata (Gnomon) šešėl..
109.00€
Be mokesčių:90.08€
K+R MERIDIAN PRO stebėjimo kompasas su nuolydžio matuokliu K+R MERIDIAN PRO stebėjimo kompasas su nuolydžio matuokliu
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47868
Prekės aprašymas:KASPERAS & RICHTERISSighting Compass ypač skirtas labai tiksliai nustatyti vietą. Jis netinka vaikščiojimui, pavyzdžiui, veidrodinis kompasas, tačiau jo skaitymo tikslumas yra 0,5 °. Su jo pagalba nėra problemų išmatuoti ir įvertinti atstumus pločio.Matavimo kompasas MERIDIAN PRO Pr..
169.00€
Be mokesčių:139.67€
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 24 (1 puslapių)
By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies.