Krepšelis

Kompasai


Gamintojas: Discovery Prekės kodas: 79657
"Discovery Basics CM20" yra klasikinis kompasas su šiaurės rodykle, patalpinta į specialų slopinantį skystį. Jį verta turėti su savimi, jei vykstate į nuo civilizacijos nutolusias vietas, nes skystam kompasui nereikia elektros energijos šaltinio ir mobiliųjų programų; jis veikia vienas bet kokiomis ..
4.49€
Ex Tax:3.71€
stebėjimo kompasas K+R TRAVEL COMPANION stebėjimo kompasas K+R TRAVEL COMPANION
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47883
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Kišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °. Kišeninis kompasas KELIONĖS BENDRAS Daugiafunkcis įrankis lauke Tobulas k..
13.65€
Ex Tax:11.28€
K+R POCKET FLUID kišeninis kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47880
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Kišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °. Kišeninis kompasas POCKET FLUID Plastikinis korpusas Skysčio pripildytas 360°..
13.90€
Ex Tax:11.49€
Gamintojas: National Geographic Prekės kodas: 9079000
This sturdy compass with a centimetre and a measuring scale has a floating 360° scale and compass needle. The sight wire and slot offers exact sighting of land objects. A practical connector allows for snap hook attachment. FEATURESsturdy compasscentimetre and a measuring scalefloating 360° scale an..
13.90€
Ex Tax:11.49€
K+R ORBIT BRASS kišeninis kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47886
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Kišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °. Kišeninis kompasas ORBIT BRASS Žalvarinis korpusas su dangteliu 360° skalė Su..
13.95€
Ex Tax:11.53€
K+R TRAMP žygio kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47876
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Žygio kompasas, tinkantis įvažiuoti į orientaciją, yra sukurtas daugiausia paprastam orientavimuisi. Skaitymo tikslumas apie 3,0° Žygio kompasas TRAMP Metalinis korpusas Žemėlapių kreipiamieji kraštai Besisukantis ciferblato žiedas 360° - padalos 64' - p..
18.50€
Ex Tax:15.29€
Astro Professional žygio kompasas
Užsakoma
Gamintojas: Astro Professional Prekės kodas: 54951
Aprašymas ir charakteristikos Kompasas naudojamas krypčiai nustatyti. Vienoje pusėje įmagnetinta kompaso adata pritvirtinta taip, kad būtų lengva slinkti. Taigi jis paklūsta žemės magnetizmo lauko jėgos srovėms ir nukreiptas į šiaurę. Kad išvengtumėte nepageidaujamų nukrypimų nuo kurso, turite ven..
18.95€
Ex Tax:15.66€
K+R SAN JUAN „nostalgijos“ kompasas K+R SAN JUAN „nostalgijos“ kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47866
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Nostalgiškas kompasas Be funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų. Nostalgiškas kompasas SAN JUAN Mažas jūrinis stalo kompasas Nostalgiška ir tvirta metalo ..
49.00€
Ex Tax:40.50€
Kompasas, Vixen QPL for Polar Star Alignment
Užsakoma
Gamintojas: Vixen Prekės kodas: X000085
Į šį priedą įeina kompasas su gulsčiuku ir aukščio skalė. Kompasas padeda greitai surasti poliarinę žvaigždę, kai ji pasislėpusi už medžių ar kalno. Kompasas tvirtinamas prie Polarie Star Tracker aksesuarų arba įrenginio su fotoaparato priedų dėklu. FUNKCIJOS Kompasas Tepalu užpildytas kompasas ..
49.00€
Ex Tax:40.50€
Herbertzo žygio kompasas
Užsakoma
Gamintojas: Herbertz Prekės kodas: 61772
Prekės aprašymas: Herbertz kompasas su daugybe priedų: skysčiu slopinama kapsulė su 360° padalomis, šviečiančios spalvos ženklai, kad būtų galima skaityti tamsoje, kontaktinis kraštas su skalės padalomis 1: 25000, vaizdo ieškiklis su padidinamuoju stiklu, klinometras nuolydžiui matuoti, metalinis ko..
49.95€
Ex Tax:41.28€
K+R Spiegel kompasas SHERPA
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47871
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Veidrodinis kompasas tinka pagrindinei orientacijai. Idealiai tinka laipiojimui ir vandens sportui. Atsižvelgiant į adatos kryptį, visada galima išlaikyti perspektyvą, o tai darant veidrodį reikia išskleisti. Veidrodinis kompasas puikiai tinka kortelių darbui. ..
77.50€
Ex Tax:64.05€
K+R NOBILIS 'nostalgijos' kompasas K+R NOBILIS 'nostalgijos' kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47867
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Kišeninis kompasas tinka pirmam kompasui. Jis sukurtas daugiausia paprastai orientacijai. Jį lengva skaityti, be to, jis yra ir vizualiai patrauklus. Skaitymo tikslumas apie 3,0 °. Aukščiausios kokybės kišeninis kompasas su kišeniniu laikrodžiu NOBILIS Aukšt..
79.00€
Ex Tax:65.29€
K+R ALPIN stebėjimo kompasas K+R ALPIN stebėjimo kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47869
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Veidrodinis kompasas tinka pagrindinei orientacijai. Idealiai tinka laipiojimui ir vandens sportui. Atsižvelgiant į adatos kryptį, visada galima išlaikyti perspektyvą, o tai darant veidrodį reikia išskleisti. Veidrodinis kompasas puikiai tinka kortelių darbui. ..
85.00€
Ex Tax:70.25€
K+R TOBAGO „nostalgija“ kompasas su saulės laikrodžiu K+R TOBAGO „nostalgija“ kompasas su saulės laikrodžiu
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47865
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Nostalgiškas kompasas Be funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų. Nostalgiškas kompasas ir saulėlydis TOBAGO Kompasas su kišeninio laikrodžio stiliaus atve..
87.00€
Ex Tax:71.90€
K+R SAN SALVADOR „nostalgijos“ kompasas K+R SAN SALVADOR „nostalgijos“ kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47862
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Nostalgiškas kompasas Be funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų. Nostalgiškas prizmė-kompasas SAN SALVADOR Nostalgiškas prizminis kompasas Plaukiojanti ko..
89.00€
Ex Tax:73.55€
K+R MONTEGO BAY „nostalgijos“ kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47860
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Nostalgiškas kompasas Be funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų. Nostalgiškas valčių kompasas MONTEGO BAY Cilindrinis valties kompasas Ašinio kompaso prie..
89.50€
Ex Tax:73.97€
K+R ALPIN PRO prizminis kompasas K+R ALPIN PRO prizminis kompasas
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47874
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Sighting Compass ypač skirtas labai tiksliai nustatyti vietą. Jis netinka vaikščiojimui, pavyzdžiui, veidrodinis kompasas, tačiau jo skaitymo tikslumas yra 0,5 °. Su jo pagalba nėra problemų išmatuoti ir įvertinti atstumus pločio. Taikiklio kompasas ALPIN PRO..
99.00€
Ex Tax:81.82€
K+R PANAMA 'nostalgija' kompasas su saulės laikrodžiu
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47863
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Nostalgiškas kompasas Be funkcijos, pirmiausia atsižvelgiama į dizainą. Visi nostalgiški instrumentai turi savo istoriją ir yra įkvėpti ankstesnių jūreivių instrumentų. Nostalgiškas kompasas su saulės laikrodžiu PANAMA Saulės laikrodis Atlenkiama adata (Gnom..
109.00€
Ex Tax:90.08€
K+R MERIDIAN PRO stebėjimo kompasas su nuolydžio matuokliu K+R MERIDIAN PRO stebėjimo kompasas su nuolydžio matuokliu
Užsakoma
Gamintojas: K+R Prekės kodas: 47868
Prekės aprašymas: KASPERAS & RICHTERIS Sighting Compass ypač skirtas labai tiksliai nustatyti vietą. Jis netinka vaikščiojimui, pavyzdžiui, veidrodinis kompasas, tačiau jo skaitymo tikslumas yra 0,5 °. Su jo pagalba nėra problemų išmatuoti ir įvertinti atstumus pločio. Matavimo kompasas MERIDIAN P..
169.00€
Ex Tax:139.67€
Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (1 puslapių)
By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies.