Krepšelis

Užsiėmimams lauke

Vabzdžių gaudyklė, Levenhuk LabZZ BT10 Vabzdžių gaudyklė, Levenhuk LabZZ BT10
Užsakoma
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79672
Levenhuk LabZZ BT10 vabzdžių gaudyklę – paprasta ir saugu naudoti. Ji tinka vaikams, kurie tik pradėjo pažinti gamtos pasaulį, taip pat suaugusiems entomologams. Vabzdžių gaudyklė leidžia lengvai paimti vabzdį nuo žemės, augalų paviršių ar lapų. Sugavus vabzdį, jį galima perkelti į vabzdžių rezervua..
2.95€
Be mokesčių:2.44€
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79668
Apie Levenhuk FL5 apyrankę svajos kiekvienas žygių, laukinės gamtos ir ekstremalaus gyvenimo mažasis mėgėjas. Penki įrenginiai, kurie yra apyrankėje, padės plačiau tyrinėti ir pažinti supančią aplinką. Kompasas padės orientuotis kelyje, o švilpuku galima pasiųsti signalą. O jei apyrankė bus pilnai a..
4.95€
Be mokesčių:4.09€
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79669
Apie Levenhuk FL5 apyrankę svajos kiekvienas žygių, laukinės gamtos ir ekstremalaus gyvenimo mažasis mėgėjas. Penki įrenginiai, kurie yra apyrankėje, padės plačiau tyrinėti ir pažinti supančią aplinką. Kompasas padės orientuotis kelyje, o švilpuku galima pasiųsti signalą. O jei apyrankė bus pilnai a..
4.95€
Be mokesčių:4.09€
Daugiafunkcis švilpukas, Levenhuk LabZZ SK1 Survival Kit 6/1 Daugiafunkcis švilpukas, Levenhuk LabZZ SK1 Survival Kit 6/1
-31 % Užsakoma
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 70788
Daugiafunkcis švilpukas Levenhuk LabZZ SK KIT 6/1 skirtas naujų nuotykių ieškotojams ir stovyklautojams. Smalsus tyrinėtojas šiame daugiafunkciame įrenginyje ras viską, ko reikia norint sužinoti apie įdomius nuotykius, lobių ir radinių paieškas. Daugiafunkcis švilpukas Levenhuk LabZZ SK KIT 6/1 ta..
5.45€ 7.95€
Be mokesčių:4.50€
Gamintojas: Discovery Prekės kodas: 79661
Discovery Basics EK5 yra kišeninis, daugiafunkcis įrankis su šešiais priedais stovyklavimui ir kelionėms. Švilpukas skleis garsius signalus, o žibintuvėliu galima apšviesti kelią priekyje esant silpnam apšvietimui. Kompasas padės nustatyti kryptį. Su termometru taip pat galite patikrinti ir oro temp..
5.49€
Be mokesčių:4.54€
Gamintojas: Discovery Prekės kodas: 79650
Discovery Basics CN5 vabzdžių gaudyklė yra su skaidriomis sienelėmis ir dviem didinamaisiais lęšiais ant dangtelio, iš kurių vienas yra sulankstomas. Galite saugiai ir lengvai tyrinėti mažas mus supančias būtybes pasaulyje. Į stiklainį galite įdėti vabzdį, vorą, musę ar net žuvį – žinoma, nepamirški..
5.49€
Be mokesčių:4.54€
Gamintojas: Discovery Prekės kodas: 79659
Discovery Basics EK10 – šešių priedų rinkinys vaikams. Tai puikus įrangis tyrinėtojams ir mažiesiems, mėgstantiems žygius. Jo funkcionalumas palengvins žygius ir padės išspręsti daugybę užduočių. Tai kompaktiškas įrenginys su padalinto korpuso konstrukcija, kurio veikimui reikalingos baterijos.Priet..
5.95€
Be mokesčių:4.92€
Vabzdžių gaudyklė su padidinamuoju stiklu ir voru, Levenhuk LabZZ 1 2x-3x Vabzdžių gaudyklė su padidinamuoju stiklu ir voru, Levenhuk LabZZ 1 2x-3x
-13 %
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 69716
Levenhuk LabZZ C1 vabzdžių gaudyklė yra paprastas įrankis, kuris sužavės jaunus tyrinėtojus. Į šį indą skaidriomis sienelėmis galima dėti įvairių rūšių vabzdžius, drugelius ir augalus, kad juos būtų galima detaliai stebėti su indo dangtelyje įmontuotu padidinamuoju stiklu. Taip pat galite užpildyti ..
6.45€ 7.43€
Be mokesčių:5.33€
Gamintojas: Discovery Prekės kodas: 79649
„Discovery Basics CN10 vabzdžių gaudyklė“ - naudinga priemonė tyrinėti laukinę gamtą. Tai talpa, skaidriomis sienelėmis ir dugnu, kad būtų galima tyrinėti objektus įvairiais kampais. Dangtelis nėra skaidrus, išskyrus 3x didinamąjį objektyvą. Į stiklainį galite įdėti vabzdį (musę, vabzdį, vorą ir kt..
6.95€
Be mokesčių:5.74€
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79677
Levenhuk LabZZ SK5 daugiafunkcinis rinkinys, kuris patiks vaikams ir paaugliams. Rinkinys padės vaikams pažinti vietovę žygyje ir laukinės gamtos pasaulį bei daugiau sužinoti apie optikos galimybes. Rinkinys pagamintas iš patvaraus ir tuo pačiu lengvo plastiko. Sulankstytas, kuprinėje ar kišenėje be..
7.95€
Be mokesčių:6.57€
Rinkinys, Levenhuk LabZZ SK5 Rinkinys, Levenhuk LabZZ SK5
Užsakoma
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79678
Levenhuk LabZZ SK5 daugiafunkcinis rinkinys, kuris patiks vaikams ir paaugliams. Rinkinys padės vaikams pažinti vietovę žygyje ir laukinės gamtos pasaulį bei daugiau sužinoti apie optikos galimybes. Rinkinys pagamintas iš patvaraus ir tuo pačiu lengvo plastiko. Sulankstytas, kuprinėje ar kišenėje be..
7.95€
Be mokesčių:6.57€
Vabzdžių gaudyklė, Levenhuk LabZZ C3 PLUS Vabzdžių gaudyklė, Levenhuk LabZZ C3 PLUS
-20 %
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 70810
Levenhuk LabZZ C3 PLUS - jaunųjų mokslininkų tyrimų priemonė. Ši skaidri gaudyklė pagaminta iš plastiko ir turi 5x didinimą. Į vidų galima sudėti įvairius objektus: mineralus, augalų dalis ar medžių lapus. Taip pat galite stebėti kai kuriuos vabzdžius ar mažas varles arba užpildyti rezervuarą tvenki..
7.95€ 9.95€
Be mokesčių:6.57€
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79674
Levenhuk LabZZ SK20 yra rinkinys jauniesiems tyrinėtojams ir keliautojams. Rinkinys įprastą kelionę į gamtą ar pasivaikščiojimą parke paverčia įdomia entomologine ekspedicija. Rinkinyje yra orientavimosi ir išgyvenimo laukinėje gamtoje priemonės bei speciali įranga būsimiems biologams.Levenhuk LabZZ..
23.95€
Be mokesčių:19.79€
Gamintojas: National Geographic Prekės kodas: 9121001
XXL dydžio, vabzdžių gaudyklė su 5 kartų padidinimu yra puiki palydovė bet kokiam nuotykiui!Tiesiog atsukite dangtelį, įdėkite objektą į gaudyklę ir pradėkite stebėjimus. Dėl integruotos centimetrų skalės, kuri taip pat tinka jūsų objektams matuoti, tyrimai taps dar lengvesni.Pagrindinės savybės:XXL..
24.94€
Be mokesčių:20.61€
Carson Bugview - vabzdžių gaudyklė su įmontuotu padidinamuoju stiklu Carson Bugview - vabzdžių gaudyklė su įmontuotu padidinamuoju stiklu
Užsakoma
Gamintojas: Carson Prekės kodas: 22321
https://youtu.be/eml9QfnqydI?list=TLGGsnJygXCRaNgxNzEyMjAyMQapibūdinimasSaugus ir humaniškas „Carson“ klaidų gaudymo įrankis „BugView“ yra įdomus ir humaniškas būdas pamatyti mus supančius vabzdžius, gamtą ir laukinę gamtą. Laikinai paimkite mėginį, patikrinkite klaidą ir išleiskite jį atgal į aplin..
25.95€
Be mokesčių:21.45€
Metalo detektorius, Learning Resources Primary Science® Metalo detektorius, Learning Resources Primary Science®
Užsakoma
Gamintojas: Learning Resources Prekės kodas: 54850
Primary Science® metalo detektorius – su šiuo prietaisu vaikai puikiai praleis laiką tyrinėdami smėlį, paplūdimius, aplinką. Spalvotas vaikiškas metalo detektorius turi reguliuojamą rankenėlę. Metalo detektorius pypsi, kai aptiką metalą. Reikalingos 2 AAA baterijos, į kompelktą neįtrauktos. Detektor..
25.95€
Be mokesčių:21.45€
Gamintojas: Learning Resources Prekės kodas: 54849
Primary Science® mikroskopas – itin kompaktiškas ir sukurtas mažoms rankytėms!Vaikiškas mikroskopas turi silikoninį okuliarą, kad jūsų vaikui būtų patogu naudotis žaislu. Mažiems vaikams lengva nustatyti norimą padidinimą. Primary Science mikroskopas turi skaidraus plastiko dėklą, skirtą objektams p..
27.95€
Be mokesčių:23.10€
Rinkinys, Discovery Basics EK50 Explorer Rinkinys, Discovery Basics EK50 Explorer
Užsakoma
Gamintojas: Discovery Prekės kodas: 79662
„Discovery Basics EK50 Explorer“ rinkinyje rasite viską, kas bus naudinga išvykos metu. Taip pat į komplektą įeina ir patogi kuprinė, rinkiniui susidėti. Pagrindinis elementas, įtrauktas į rinkinį - žiūronai. Tai optinis įrenginys su stogo prizmėmis bei reguliuojamu atstumu tarp vyzdžių ir centriniu..
29.95€
Be mokesčių:24.75€
Vabzdžių gaudyklė Levenhuk LabZZ BC10 Vabzdžių gaudyklė Levenhuk LabZZ BC10
-20 % Užsakoma
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 72770
Vabzdžių gaudyklė Levenhuk LabZZ BC10- Levenhuk LabZZ BC10 vabzdžių gaudyklė yra tikras atradimas jaunam entomologui. Šis įrankis sužadina vaiko susidomėjimą jį supančiu pasauliu. Muses ar vorus galite pagauti ne tik gamtoje, bet ir uždaroje erdvėje...
29.95€ 37.44€
Be mokesčių:24.75€
SeaScope, GeoSafari, Learning Resources SeaScope, GeoSafari, Learning Resources
Užsakoma
Gamintojas: Learning Resources Prekės kodas: 54838
Prekės aprašymas:GeoSafari® SeaScope® – Skatinkite tyrinėjimą aktyviai žaisdamiSmalsiems protams patiks išeiti į lauką ir tyrinėti juos supantį pasaulį su šiuo lengvai naudojamu seascope. „GeoSafari Seascope“ 2017 m. gavo naują išvaizdą!- Pradinukams patiks žvilgtelėti po vandeniu su šia moksline ap..
32.95€
Be mokesčių:27.23€
Gamintojas: TPC Prekės kodas: TPC/FX807-BLU
Prekės aprašymasSklandytuvas Fly Bear yra puikus RC lėktuvas pradžiai. Dėl mažo dydžio jis puikiai tinka pradedantiesiems ir žmonėms, kurie anksčiau neturėjo kontakto su RC modeliavimu. Į komplektą įeina visi orlaivio darbui reikalingi komponentai – tai baterija, įkroviklis ir siųstuvas. Modelis jau..
35.95€
Be mokesčių:29.71€
Gamintojas: Buki Prekės kodas: 58594
Komplekte: 2 racijos, 1 maitinimo jungtis, 1 maitinimo adapteris, 2 ličio baterijos, 1 iliustruotas vadovas.Įspėjimas: Tik 8 metų ir vyresniems vaikams. Netinka vaikams iki 36 mėn. Yra smulkių dalių, kurias galima nuryti. Pavojus užspringti. Spalvos ir turinys gali šiek tiek skirtis.Atstumo matavima..
36.95€
Be mokesčių:30.54€
Sound amplifier Buki Sound amplifier Buki
Užsakoma
Gamintojas: Buki Prekės kodas: 64474
Product description:A sound amplifier for listening to the sounds of nature when walking in the forest, or for spying on your friends!The sound amplifier has a listening range of 30 meters! Headphones are included.Illustrated colour booklet. Requires a 9V battery (not included)Ages 6 and aboveSpecif..
36.95€
Be mokesčių:30.54€
BRESSER JUNIOR 2 dalių rinkinys, nuvažiuojamas iki 6 km, mėlynas BRESSER JUNIOR 2 dalių rinkinys, nuvažiuojamas iki 6 km, mėlynas
Užsakoma
Gamintojas: BRESSER JUNIOR Prekės kodas: 8811400WXH000
Tyrinėkite pasaulį ir visada palaikykite ryšį su BRESSER JUNIOR. Galite reguliuoti garsumą ir nustatyti 8 skirtingus siaurajuosčius kanalus. Atstumas iki 6 km galėsite vienas kitą suprasti atviroje vietoje. Galima rinktis iš 10 skirtingų signalų.Dėl mažo svorio ir kompaktiškų matmenų BRESSER JUNIOR ..
39.90€
Be mokesčių:32.98€
Gamintojas: Bresser Prekės kodas: 8880850
Su šia Bresser Junior kamera galite lengvai tyrinėti jus supantį pasaulį bet kuriuo paros metu! Dėl LED apšvietimo idealiai tinka tiek šviesioje, tiek tamsioje aplinkoje.Pagrindinės savybės:Endoskopinė kamera su LED apšvietimuLCD ekranasGanėtinai ilgas ir lankstus kameros žibintuvėlisGalima išsaugo..
39.90€
Be mokesčių:32.98€
Racija, BRESSER JUNIOR 2 dalių rinkinys, nuvažiuojamas iki 6 km, žalioji kalkių Racija, BRESSER JUNIOR 2 dalių rinkinys, nuvažiuojamas iki 6 km, žalioji kalkių
Užsakoma
Gamintojas: BRESSER JUNIOR Prekės kodas: 88114004D7000
Tyrinėkite pasaulį ir visada palaikykite ryšį su BRESSER JUNIOR. Galite reguliuoti garsumą ir nustatyti 8 skirtingus siaurajuosčius kanalus. Atstumas iki 6 km galėsite vienas kitą suprasti atviroje vietoje. Galima rinktis iš 10 skirtingų signalų.Dėl mažo svorio ir kompaktiškų matmenų BRESSER JUNIOR ..
39.90€
Be mokesčių:32.98€
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79902
Racijų ir žiūronų rinkinys tikrai patiks jūsų vaikui! Žiūronais galite stebėti vietovę, gyvūnus, augalus, o racijos gali padėti palaikyti ryšį per didesnį atstumą. Prietaisai puikiai tinka daugeliui žaidimų lauke ir suteiks naujų idėjų veiklai. Dėl kompaktiško dydžio ir lengvo svorio rinkinį galite ..
39.95€
Be mokesčių:33.02€
Gamintojas: Levenhuk Prekės kodas: 79671
Racijų ir žiūronų rinkinys tikrai patiks jūsų vaikui! Žiūronais galite stebėti vietovę, gyvūnus, augalus, o racijos gali padėti palaikyti ryšį per didesnį atstumą. Prietaisai puikiai tinka daugeliui žaidimų lauke ir suteiks naujų idėjų veiklai. Dėl kompaktiško dydžio ir lengvo svorio rinkinį galite ..
39.95€
Be mokesčių:33.02€
Rodoma nuo 1 iki 28 iš 36 (2 puslapių)
By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies.